ABD, Çin'in bazı ürünlerine ilave vergileri erteledi (ABD ve Avrupa borsaları yükselişte)

Gönderen Konu: ABD, Çin'in bazı ürünlerine ilave vergileri erteledi (ABD ve Avrupa borsaları yükselişte)  (Okunma sayısı 1 defa)

Gezi

  • Yeni Üye
  • *
  • İleti: 0
  • Kullanıcı Puanı +0/-0
  • Bir2Bilgi
    • Profili Görüntüle
ABD, Çin'in bazı ürünlerine ilave vergileri erteledi (ABD ve Avrupa borsaları yükselişte)

ABD yönetimi, Çin'den gelen başta bilişim-teknoloji ürünleri olmak üzere spesifik bazı ürünlere ilave yüzde 10 gümrük vergisi uygulamasını erteledi. Çinli yetkililerle yaptıkları son görüşmeye atıf yapan Trump, "Çok olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Bizden tarım ürünleri alacaklarını söylediler ancak şu ana kadar bu konuda beni hayal kırıklığına uğrattılar. Söylediklerini yapmadılar ya da ertelediler diyelim" dedi. Diğer taraftan ABD ve Avrupa borsaları yükselişe geçti.ABD, Çin'in bazı ürünlerine ilave vergileri erteledi (ABD ve Avrupa borsaları yükselişte)

ABD yönetimi, Çin'den gelen başta bilişim-teknoloji ürünleri olmak üzere spesifik bazı ürünlere ilave yüzde 10 gümrük vergisi uygulamasını erteledi. Çinli yetkililerle yaptıkları son görüşmeye atıf yapan Trump, "Çok olumlu bir görüşme gerçekleştirdik. Bizden tarım ürünleri alacaklarını söylediler ancak şu ana kadar bu konuda beni hayal kırıklığına uğrattılar. Söylediklerini yapmadılar ya da ertelediler diyelim" dedi. Diğer taraftan ABD ve Avrupa borsaları yükselişe geçti.


Source: ABD, Çin'in bazı ürünlerine ilave vergileri erteledi (ABD ve Avrupa borsaları yükselişte)

Bilgi Forumları