Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Apple, Samsung'tan iPhone ekran siparişlerini iptal edecek

Telefon pazarında kıyasıya rekabet içinde olmalarına karşın bazı parçaların tedarik edilmesinde şirketler birbirlerinden faydalanabiliyor. Apple'ın da uzun yıllardır Samsung'la bu konuda arka planda çalışmalarını yürüttüğü biliniyor. Ancak gelen son bilgilere göre, Apple Samsung'tan alacağı ve değeri 100 milyon doları bulan iPhone ekran siparişlerini iptal edecek.Apple, Samsung'tan iPhone ekran siparişlerini iptal edecek

Telefon pazarında kıyasıya rekabet içinde olmalarına karşın bazı parçaların tedarik edilmesinde şirketler birbirlerinden faydalanabiliyor. Apple'ın da uzun yıllardır Samsung'la bu konuda arka planda çalışmalarını yürüttüğü biliniyor. Ancak gelen son bilgilere göre, Apple Samsung'tan alacağı ve değeri 100 milyon doları bulan iPhone ekran siparişlerini iptal edecek.


Source: Apple, Samsung'tan iPhone ekran siparişlerini iptal edecek
2
Diğer Konular / İnternette 1 dakikada neler oluyor?
« Son İleti Gönderen: Teknoloji Bugün, 02:07:37 »
İnternette 1 dakikada neler oluyor?

Facebook, Twitter, Google, Instagram, YouTube, WhatsApp… Kısacası internette sadece 1 dakika içinde neler yaşandığını biliyor musunuz? ABD merkezli bir bulut yazılım şirketi olan Domo bu platformlarda 1 dakikada neler yaşandığının raporunu paylaştı.İnternette 1 dakikada neler oluyor?

Facebook, Twitter, Google, Instagram, YouTube, WhatsApp… Kısacası internette sadece 1 dakika içinde neler yaşandığını biliyor musunuz? ABD merkezli bir bulut yazılım şirketi olan Domo bu platformlarda 1 dakikada neler yaşandığının raporunu paylaştı.


Source: İnternette 1 dakikada neler oluyor?
3
Genel Sohbet / FaceApp çılgınlığına Greenpeace'ten EarthApp yorumu
« Son İleti Gönderen: Genel Bugün, 02:07:36 »
FaceApp çılgınlığına Greenpeace'ten EarthApp yorumu

Bütün dünyayı kasıp kavuran 'yaşlandırma uygulaması' FaceApp'ten sonra Greenpeace, iklim değişikliğine dikkat çekmek için EarthApp adıyla paylaşımlar yaptı ve dünyanın gelecekte nasıl görüneceğini gözler önüne serdi.FaceApp çılgınlığına Greenpeace'ten EarthApp yorumu

Bütün dünyayı kasıp kavuran 'yaşlandırma uygulaması' FaceApp'ten sonra Greenpeace, iklim değişikliğine dikkat çekmek için EarthApp adıyla paylaşımlar yaptı ve dünyanın gelecekte nasıl görüneceğini gözler önüne serdi.


Source: FaceApp çılgınlığına Greenpeace'ten EarthApp yorumu
4
İstanbul'da 4 kişide "Batı Nil Virüsü" enfeksiyonu tespit edildi

Sağlık Bakanlığı, bu yıl tamamı temmuzda olmak üzere İstanbul'un Avcılar semtinde, Batı Nil Virüsü (BNV) enfeksiyonu taşıyan 4 vakanın tespit edildiğini duyurdu. Batı Nil Virüsü (BNV) enfeksiyonu, sivrisinek sokması ile bulaşıyor, insanlarda nörolojik hastalıklara neden olabiliyor ve nadiren ölüme yol açıyor.İstanbul'da 4 kişide "Batı Nil Virüsü" enfeksiyonu tespit edildi

Sağlık Bakanlığı, bu yıl tamamı temmuzda olmak üzere İstanbul'un Avcılar semtinde, Batı Nil Virüsü (BNV) enfeksiyonu taşıyan 4 vakanın tespit edildiğini duyurdu. Batı Nil Virüsü (BNV) enfeksiyonu, sivrisinek sokması ile bulaşıyor, insanlarda nörolojik hastalıklara neden olabiliyor ve nadiren ölüme yol açıyor.


Source: İstanbul'da 4 kişide "Batı Nil Virüsü" enfeksiyonu tespit edildi
5
Cezayir Milli Takımı "Çöl Savaşçıları"na coşkulu karşılama

2019 Afrika Uluslar Kupası'nı kazanan Cezayir Milli Takımı, ülkede büyük coşkuyla karşılandı.Cezayir Milli Takımı "Çöl Savaşçıları"na coşkulu karşılama

2019 Afrika Uluslar Kupası'nı kazanan Cezayir Milli Takımı, ülkede büyük coşkuyla karşılandı.


Source: Cezayir Milli Takımı "Çöl Savaşçıları"na coşkulu karşılama
6
Fenerbahçe Berke Özer'i Westerlo'ya kiraladı (Transfer haberleri)

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon Altınordu'dan transfer ettiği kaleci Berke Özer'i Belçika'nın Westerlo takımına 1 yıllığına kiraladığını duyurdu.Fenerbahçe Berke Özer'i Westerlo'ya kiraladı (Transfer haberleri)

Fenerbahçe, geçtiğimiz sezon Altınordu'dan transfer ettiği kaleci Berke Özer'i Belçika'nın Westerlo takımına 1 yıllığına kiraladığını duyurdu.


Source: Fenerbahçe Berke Özer'i Westerlo'ya kiraladı (Transfer haberleri)
7
Spor Sohbetleri / Zeynep Tokuş’tan yoga şov
« Son İleti Gönderen: Spor Bugün, 02:07:35 »
Zeynep Tokuş’tan yoga şov

Bir süre önce oyunculuğu bırakan eski Türkiye güzeli Zeynep Tokuş, yoga eğitmeni oldu. Sosyal medyada paylaştığı akrobatik yoga fotoğraflarıyla büyük beğeni topluyor.Zeynep Tokuş’tan yoga şov

Bir süre önce oyunculuğu bırakan eski Türkiye güzeli Zeynep Tokuş, yoga eğitmeni oldu. Sosyal medyada paylaştığı akrobatik yoga fotoğraflarıyla büyük beğeni topluyor.


Source: Zeynep Tokuş’tan yoga şov
8
Magicrush / Team AD vs Team Support/Shield v2.0
« Son İleti Gönderen: Genel Bugün, 02:07:35 »
Team AD vs Team Support/Shield v2.0

ok, im here again ;D

A had change a bit my formation, for now i use Chavez Smoke Ariel Gearz Coco.

My level il 86 with 207k powers. 62th in arena.

My idea was: Smoke + Gearz can bombing the backline, shutdown shields and take out someone, Chavez + Smoke + Coco work togheter with buffs and stuff.

I want to put West instead gearz for make a kung fu team but seems i need skin him.

Nothings seems changed, i lose 4 arena su 5 vs team/support shield, i can win only if can launch finals and target goes well...

So i think about Pandarus, his skills seems delete the shields... and Ariel vs that kind of team seems weak, she can attack the energy bar of the enemy team but they can ultimate a lot of time anyway... regardless her

If i build Chavez, Smoke, Pandarus, Gearz, Coco can work?.

Someone told me: build Lucifer, West, Coco, Ariel, Smoke

Ok... wow... but why that team can compete vs support/shield? there is something about mechanics?

submitted by /u/Naliath01
[link] [comments]
Source: Team AD vs Team Support/Shield v2.0
9
'Maraş'a dokunmak ve statükonun tekerine çomak sokmak gerek'

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti (KKTC) Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay, "Kapalı Maraş geçen yıllar içerisinde Kıbrıs'taki statükonun sembolü durumuna dönüşmüştür. Dolayısıyla 50 yıldan sonra müzakerelerden bir sonuç çıkmamışken, taraflar arasında bir ortak vizyon yokken, bir öngörüde bulunmak dahi mümkün değilken artık kapsamlı çözümün dışında kapalı Maraş'a dokunmak ve statükonun tekerine bir çomak sokmak gerekir." dedi.
Source: 'Maraş'a dokunmak ve statükonun tekerine çomak sokmak gerek'
10
Genel Sohbet / Suriye konulu 13. Garantörler Toplantısı 1-2 Ağustos'ta
« Son İleti Gönderen: Genel Bugün, 02:07:31 »
Suriye konulu 13. Garantörler Toplantısı 1-2 Ağustos'ta

Kazakistan Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Astana formatlı Suriye konulu 13. Garantörler Toplantısı Nur Sultan'da 1-2 Ağustos'ta yapılacak.
Source: Suriye konulu 13. Garantörler Toplantısı 1-2 Ağustos'ta
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10