Son İletiler

Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10
1
Diğer Konular / TikTok beşinci defa zirvede (WhatsApp ve Instagram'ı solladı)
« Son İleti Gönderen: Teknoloji 20 Mayıs 2019, 12:48:43 »
TikTok beşinci defa zirvede (WhatsApp ve Instagram'ı solladı)

Çin merkezli sosyal medya uygulaması TikTok'un hızlı büyümesi sürüyor. TikTok, WhatsApp ve Instagram'ı sollayarak en çok indirilen uygulamalar listesinde birinci sırada yer aldı.TikTok beşinci defa zirvede (WhatsApp ve Instagram'ı solladı)

Çin merkezli sosyal medya uygulaması TikTok'un hızlı büyümesi sürüyor. TikTok, WhatsApp ve Instagram'ı sollayarak en çok indirilen uygulamalar listesinde birinci sırada yer aldı.


Source: TikTok beşinci defa zirvede (WhatsApp ve Instagram'ı solladı)
2
Diğer Konular / Fortnite'ta John Wick için av başladı
« Son İleti Gönderen: Teknoloji 20 Mayıs 2019, 12:48:43 »
Fortnite'ta John Wick için av başladı

Sinema dünyasının korkulan suikastçısı John Wick, sınırlı süreliğine Fortnite’a konuk oluyor. Wick'in Başındaki Ödül modunda en çok altın jetonu toplayan oyuncu büyük ödülün sahibi olacak.Fortnite'ta John Wick için av başladı

Sinema dünyasının korkulan suikastçısı John Wick, sınırlı süreliğine Fortnite’a konuk oluyor. Wick'in Başındaki Ödül modunda en çok altın jetonu toplayan oyuncu büyük ödülün sahibi olacak.


Source: Fortnite'ta John Wick için av başladı
3
Kızgın Game of Thrones seyircilerinden ilginç kampanya (1 milyonu aştı)

Game of Thrones'un final sezonunun baştan çekilmesi için internet üzerinden imza kampanyası başlatıldı.Kızgın Game of Thrones seyircilerinden ilginç kampanya (1 milyonu aştı)

Game of Thrones'un final sezonunun baştan çekilmesi için internet üzerinden imza kampanyası başlatıldı.


Source: Kızgın Game of Thrones seyircilerinden ilginç kampanya (1 milyonu aştı)
4
Genel Sohbet / Drone'lara renge göre izin!
« Son İleti Gönderen: Genel 20 Mayıs 2019, 12:48:42 »
Drone'lara renge göre izin!

Sivillerin kullandığı insansız hava araçları (İHA) ve drone'lara uçuş ayarı geliyor. Taslağa göre, İHA'ların uçacağı bölgeler, renklere göre sınıflandırılacak.Drone'lara renge göre izin!

Sivillerin kullandığı insansız hava araçları (İHA) ve drone'lara uçuş ayarı geliyor. Taslağa göre, İHA'ların uçacağı bölgeler, renklere göre sınıflandırılacak.


Source: Drone'lara renge göre izin!
5
Bir haftada 3 bin kişi ziyaret etti ... (Isparta'daki zambak tarlaları ilgi odağı)

Isparta'da zambak tarlaları yılın bu zamanı eşsiz bir görünümüne kavuşuyor... Lila rengine bürünen tarlalar, turistlerin ilgisini çekiyor. bir haftada yaklaşık 3 bin kişi, zambakları görmeye gitti, bol bol fotoğraf çekti.Bir haftada 3 bin kişi ziyaret etti ... (Isparta'daki zambak tarlaları ilgi odağı)

Isparta'da zambak tarlaları yılın bu zamanı eşsiz bir görünümüne kavuşuyor... Lila rengine bürünen tarlalar, turistlerin ilgisini çekiyor. bir haftada yaklaşık 3 bin kişi, zambakları görmeye gitti, bol bol fotoğraf çekti.


Source: Bir haftada 3 bin kişi ziyaret etti ... (Isparta'daki zambak tarlaları ilgi odağı)
6
Gezi & Mekan Sohbetleri / Erzincan'da özlem ve hasretin dile geldiği Mani Yolu
« Son İleti Gönderen: Gezi 20 Mayıs 2019, 12:48:42 »
Erzincan'da özlem ve hasretin dile geldiği Mani Yolu

Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde Osmanlı döneminde gurbete giden eşlerine özlem ve hasret dizeleri dizen kadınların sözleri Mani Yolunda sergileniyor. Mani Yolunu görmek, manileri okumak için yerli ve yabancı binlerce turistin akın ediyor.Erzincan'da özlem ve hasretin dile geldiği Mani Yolu

Erzincan'ın Kemaliye ilçesinde Osmanlı döneminde gurbete giden eşlerine özlem ve hasret dizeleri dizen kadınların sözleri Mani Yolunda sergileniyor. Mani Yolunu görmek, manileri okumak için yerli ve yabancı binlerce turistin akın ediyor.


Source: Erzincan'da özlem ve hasretin dile geldiği Mani Yolu
7
Gezi & Mekan Sohbetleri / THY 86 yaşında
« Son İleti Gönderen: Gezi 20 Mayıs 2019, 12:48:42 »
THY 86 yaşında

Türkiye'nin en değerli markası ve dünyanın en çok ülkesine uçan hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları (THY), gökyüzündeki 86. yılını kutluyor.THY 86 yaşında

Türkiye'nin en değerli markası ve dünyanın en çok ülkesine uçan hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolları (THY), gökyüzündeki 86. yılını kutluyor.


Source: THY 86 yaşında
8
Gezi & Mekan Sohbetleri / Isparta'daki zambak tarlaları turistlerin ilgi odağı
« Son İleti Gönderen: Gezi 20 Mayıs 2019, 12:48:42 »
Isparta'daki zambak tarlaları turistlerin ilgi odağı

'Türkiye'nin gül bahçesi' olarak nitelendirilen Isparta'da bu dönemde tarlaları mor renge bürüyen zambaklar, yerli ve yabancı turistlerin beğenisini topluyor.Isparta'daki zambak tarlaları turistlerin ilgi odağı

'Türkiye'nin gül bahçesi' olarak nitelendirilen Isparta'da bu dönemde tarlaları mor renge bürüyen zambaklar, yerli ve yabancı turistlerin beğenisini topluyor.


Source: Isparta'daki zambak tarlaları turistlerin ilgi odağı
9
Gezi & Mekan Sohbetleri / Cennet Adası'nda yürek sızlatan görüntü
« Son İleti Gönderen: Gezi 20 Mayıs 2019, 12:48:42 »
Cennet Adası'nda yürek sızlatan görüntü

Marmaris'te, Cennet Adası'ndaki 12 bin yıl öncesinden insan izlerine rastlanan Nimara Mağarası içindeki korkulukların kimliği belirsiz kişiler tarafından sökülmesi ve duvarlarına geçmiş yıllarda kazınan ve sprey boyayla yazılan yazılara yenilerinin eklenmesi, yürekleri sızlattı.Cennet Adası'nda yürek sızlatan görüntü

Marmaris'te, Cennet Adası'ndaki 12 bin yıl öncesinden insan izlerine rastlanan Nimara Mağarası içindeki korkulukların kimliği belirsiz kişiler tarafından sökülmesi ve duvarlarına geçmiş yıllarda kazınan ve sprey boyayla yazılan yazılara yenilerinin eklenmesi, yürekleri sızlattı.


Source: Cennet Adası'nda yürek sızlatan görüntü
10
Spor Sohbetleri / Denizli'de taraftarlara TOMA'lı müdahale
« Son İleti Gönderen: Spor 20 Mayıs 2019, 12:48:41 »
Denizli'de taraftarlara TOMA'lı müdahale

Denizli'de Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlayan sarı-kırmızılı taraftarlarla Denizlisporlu bir grup karşı karşıya geldi. Polis, taşkınlık yapan gruplara TOMA ile müdahale etti.Denizli'de taraftar grupları karşı karşıya geldi, polis TOMA ile müdahale etti

Denizli'de Galatasaray'ın şampiyonluğunu kutlayan sarı-kırmızılı taraftarlarla Denizlisporlu bir grup karşı karşıya geldi. Polis, taşkınlık yapan gruplara TOMA ile müdahale etti.


Source: Denizli'de taraftarlara TOMA'lı müdahale
Sayfa: [1] 2 3 4 5 6 ... 10